www.hotel-ubytovani.com
Penzion Kroměříž Kroměříž - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Kroměříž Kroměříž - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kroměříž Kroměříž -  je k dispozici připojení na internetPenzion Kroměříž Kroměříž - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Kroměříž Kroměříž - přijímá kreditní karty VISAPenzion Kroměříž Kroměříž - přijímá kreditní karty JCBPenzion Kroměříž Kroměříž - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Kroměříž Kroměříž - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kroměříž Kroměříž - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Kroměříž Kroměříž - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Penzion Kroměříž
Moravcova 253, Kroměříž 76701
Česká Republika
Pension-Kromeriz-Moravcova@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Kroměříž ubytování Kroměříž Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Kroměříž - ubytování Kroměříž | Vítejte

 
Penzion Kroměříž Kroměříž

Penzion Kroměříž nabízí levné ubytování ve třech typech pokojů s možností přistýlky v centru historické Kroměříže, městě památek UNESCO.

Penzion Kroměříž se může stát Vaší příjemnou základnou pro návštěvu památek města Kroměříže i pro podnikání výletů v okolí. 

Vybavení
Všechny pokoje mají vlastní klimatizaci, koupelnu (sprchový kout, vysoušeč vlasů, mýdlo, sprchový gel), wc, televizor, lednici a Wi-fi připojení k internetu zdarma. Dětská postýlka - zdarma. Při ubytování v Penzionu Kroměříž můžete využít přiobjednání snídaně (75 Kč / den), které se podávají přímo v penzionu.

Ubytování v Kroměříži
Pokoje typu A: Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky a vlastní kuchyňkou.
Pokoje typu B: Dvoulůžkový s možností přistýlky bez kuchyňky.
Pokoje typu C: Jednolůžkový s možností přistýlky bez kuchyňky.

Penzion Kroměříž služby
Penzion Kroměříž v Kroměříži nabízí jako jeden z mála v centru města ubytovaným hostům možnost parkování vozidla v uzavřeném dvoře - za poplatek. V penzionu Kroměříž je také možnost uzamknutí jízdních kol zdarma. V budově Penzionu Kroměříž se nachází nehtové a dermatologické studio a masážní salon. Pobyt se psem či kočkou po dohodě a je zpoplatněn. Zapůjčení žehličky a prkna - zdarma.

Penzion Kroměříž stravování
Ubytování s možností snídaně. Kuchyňky v pokojích typu A jsou vybaveny základním nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, elektrickým vařičem a lednicí. Další stravování nabízí nedaleké restaurace nebo pizzerie, které jsou vzdáleny do tří minut chůze a poskytují ubytovaným hostům Penzionu Kroměříž zákaznickou slevu 10% při platbě v hotovosti.

Penzion ubytování Kroměříž tipy na výlet
Tři historické skvosty - Zámek Kroměříž (5 minut), Podzámecká zahrada (2 minuty), Květná zahrada (15 minut). Jediná dochovaná mincovna na území Moravy - Biskupská mincovna v Kroměříži (10 minut chůze od penzionu). Koupaliště Bajda (10 minut) Cyklotrasa nízké obtížnosti vhodná i pro rodiny s dětmi začíná v Kroměříži a končí v Hodoníně. Cyklostezka podél Baťova kanálu.